1. Anasayfa
  2. Haberler

Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 Duyuruldu

Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 Duyuruldu
Adobe
0

Adobe, fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarını güncelledi. Photoshop Elements fotoğraf düzenleyicisi ve Premiere Elements video düzenleyicisi 2023 versiyonları yayınlandı. 2023 versiyonu Adobe Sensei yapay zeka algoritmalarını kullanarak her iki programı da kullanıcı için daha kolay hale getirmek üzere tasarlandı.

image Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 Duyuruldu
Adobe

Yenilenen bazı özellikler

Kullanıcı için rutin işler yapan otomatik işlevlerin görünümü yeniden düzenlendi. Örneğin, görüntünün bir bölümünü video, bir diğerini fotoğraf olarak tanımlayarak statik bir görüntüyü canlandıran algoritmalar yenilendi. Böyle hareketli bir görüntü daha sonra MP4 veya Gif dosyaları olarak dışa aktarılabilir.

image-1 Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 Duyuruldu

Ek olarak, fotoğraflar ve videolarla birleştirilebilen tüm arka planlar, desenler ve gökyüzü setleri kullanılabilir hale geldi. Tüm bu eklentiler kullanıcı tarafından eklenebilir ve kaldırılabilir. Adobe kütüphanesinden bu elementlere erişim artık mümkün.

Photoshop Elements, üst üste bindirilmiş grafik öğelerine sahip fotoğraflarda derinlik yanılsaması yaratan “Peek-Through Overlay” adlı yeni bir araç sunuyor. Premiere Elements birçok yeni ses ve efekte sahip oldu.

Adobe ayrıca Photoshop Elements ve Premiere Elements’in performansında ve kararlılığında bir artış olduğunu duyurdu.

Fiyatlardaki Değişimler?

Kullanıcıyı bu yazılımı seçmeye itebilecek olan şey, Elements serisi programların kalıcı bir aylık abonelik gerektirmemesidir. Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2023 için her biri 100 $ veya iki kişilik 150 $ karşılığında bir lisans satın alabilirsiniz.

İlgili:  Moza Air 2S Gimbal 4.2 Kg Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir