1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Fotoğraf Netleştirme Uygulaması

Fotoğraf Netleştirme Uygulaması
Remini Eski Fotoğraf Netleştirme
0

Remini İle Eski Fotoğrafları Netleştirme

Fotoğraf netleştirme uygulaması olan Remini Photo Enhancer, eski veya çözünürlüğü düşük fotoğraflarınızı netleştiren ve çözünürlüğünü artıran bir android uygulaması. Remini içinde biraz reklam gösterimlerine maruz kalsanız da denemek isteyeceğiniz bir uygulama. Photoshop başında zaman harcamak istemiyorsanız veya bilgisayarınızda uğraşmak yerine cep telefonunuzdan bu işi kolaylıkla halletmek istiyorsanız bu fotoğraf netleştirme uygulaması tam size göre.

Remini adlı bu uygulamaya eski fotoğraflarınızı tanıtarak işleme başlayabilirsiniz. Yapı olarak da sitemizde daha önce de bahsettiğimiz ücretli bir uygulama olan Topaz Video Enhance AI ile benzer iş çıkartıyor. İşte bazı test örnekleri:

Bazen fotoğraflarınız bulanık çıkabilir. Odaklama hataları yapılmış olabilir. Bazen de fotoğraflarımızı kamera ayarlarında düşük çözünürlükte unutabiliriz. Bu nedenle istediğimiz netliği alamayabiliriz. Sonuç olarak bu program android ve ios marketlerde yerini almış durumda.

Ücretsiz sürümde bazı kısıtlamalar mevcut. Günde belli sayıda fotoğraf netleştirme yapabiliyorsunuz ancak ücretli sürüme geçerseniz bu sınır ortadan kalkmış oluyor. Eğer uzun süre eski fotoğrafları netleştirme uygulaması kullanacaksanız bunu satın almanızda fayda var.

Uygulamanın google marketteki linki;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigwinepot.nwdn.international

Konu ile benzer bakmak isteyebileceğiniz başlık

https://forum.sonyturk.com/konular/topaz-video-enhance-ai.61/

İlgili:  Sony SRS-NB10, Yeni Kablosuz Hoparlör
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap