1. Anasayfa
  2. Haberler

Sony SRS-NB10, Yeni Kablosuz Hoparlör

Kablosuz modellerle adını sıklıkla duyuran Sony, bu defa da yeni bir kablosuz hoparlörle ortaya çıkıyor. Bu kablosuz hoparlöre Sony SRS-NB10 ismini veren Sony, evden çalışan bireylere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

Sony SRS-NB10, Yeni Kablosuz Hoparlör
Sony SRS-NB10
0

Pandemi nedeniyle evlere taşınan iş ortamları daha uzun süre böyle devam edecek gibi duruyor. Belki de bundan sonra birçok iş ev ortamından yürütülebilecek. Sony çağa ayak uydurmak adına yeni bir icatla karşımıza geliyor. Hoparlör ve kulaklık deyince hala akla gelen en iyi markalardan biri olan Sony, evde çalışanlar için yeni kablosuz hoparlörünü duyurdu.Yeni ürün birçok kullanıcı tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Evde çalışanlar iş ortamını eve taşıdıklarından temiz bir sesle ekiplerine ulaşmaya çalışıyor. Bu durumda toplantılarda sıkıntı yaşanmaması için yeni bir hoparlör olması çok mantıklı bir hareket olarak görülüyor. Kolayca açılıp kapanabilen iyi bir alet tüm kullanıcıların işini rahatlıkla görebilir. İşte Sony bu anlamdaki en iyiyi bizlere sunmaya geliyor. Yeni kablosuz hoparlörün özelliklerini ve fiyatını öğrenmek isteyenler için yazımızda detayları paylaştık.

Sony-SRS-NB-10 Sony SRS-NB10, Yeni Kablosuz Hoparlör

Taşınması ve Görüşmesi Çok Kolay!

Yeni kablosuz hoparlör Sony NB10, birçok farklı özellikle evden çalışanlara çok iyi bir hizmet sunuyor. Dikkat çeken en önemli özelliği dış görünüşünün şıklığı oluyor. Görüşme esnasında ses ortamdaki diğer kişileri asla rahatsız etmiyor. Bu da dışarı ses vermediği için kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Hoparlörde iki tane mikrofon yer alıyor ve Precise Voice Pickup teknolojisiyle destekleniyor. Bu teknoloji sayesinde sesler daha duru ve yankı yapmayan şekilde aktarılıyor.

Tüm bu özelliklere ek olarak mikrofonu rahatlıkla açıp kapatmayı sağlayan bir tuş da yer alıyor. Toplantılarda bulunanlar için bu tuş son derece faydalı oluyor. Konuşmak isteyenler bir tuşla mikrofonu açıyor bir tuşla kapatıyor.  Bu durum mikrofonu açık unutan kişi sayısını da azaltıyor.  Diğer bir yandan cihazın bataryası da 20 saat kadar çalışabiliyor. Bu da gün boyu yoğun çalışanlar için oldukça pratik bir durum. Ayrıca cihaz 10 dakika gibi kısa bir sürede 1 saatlik görüşme yapabilecek kadar şarj olabiliyor. Şarj dolumu Type-C ile gerçekleşiyor.

İlgili:  Sony Reon Pocket 2 Giyilebilir Klima

Cihazın diğer önemli özelliği iki cihaza aynı anda bağlanabilmesi. Yani aynı anda hem bilgisayarınıza hem de akıllı telefonunuza bağlayarak kolayca istediğiniz görüşmeyi yapabilirsiniz. Bir yandan müzik dinleyip bir yandan görüşmenizi yapabilme olanağı da sağlıyor. Oldukça pratik ve kullanışlı bir ürün olduğu açık bir şekilde belli oluyor.

Sony-SRS-NB10 Sony SRS-NB10, Yeni Kablosuz Hoparlör

Sony SRS-NB10 Fiyatı

Gri ve beyaz renkleri bulunan yeni hoparlörün açıklanan fiyatı 149,99 dolar oldu. Eylül ayı gibi kısa bir sürede de satışa çıkarılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir