1. Anasayfa
  2. Playstation

Sony’nin PlayStation State of Play Etkinliği Nasıl İzlenir? Hangi Saatte?

Sony’nin PlayStation State of Play Etkinliği Nasıl İzlenir? Hangi Saatte?
0

State of Play etkinliğinde bolca yeni PS5 ve artırılmış gerçeklik oyunu göreceğimizden emin olabiliriz. Bu etkinliği nasıl izleyebileceğinizi sizler için anlattık.

Oyun etkinlikleri genellikle yaz aylarında gerçekleştirilir, ancak bu yıl etkinliklerin biraz daha erken başladığı dikkat çekiyor. Yoğun sezon öncesinde Sony, bir hafta sürecek olan State of Play etkinliğini başlattı. Böylece Sony, yılın ikinci büyük etkinliğini de gerçekleştirmiş olacak.

İlk etkinlikte Death Stranding 2, Final Fantasy VII Rebirth ve sürpriz olarak gelen Silent Hill oyunlarını görmüştük. Mayıs etkinliği ise daha da görkemli ve kalabalık olacak gibi görünüyor. Sony, bu etkinlikte sadece 30 dakika içinde 14 farklı PS5 ve PSVR2 oyununun tanıtımını yapacak. Bu gece saat 01.00‘de gerçekleşecek olan etkinliği izlemek isteyenler için çeşitli seçenekler mevcut.

Sony’nin PlayStation State of Play etkinliği nasıl izlenir?

Türkiye saati ile 01.00’de başlayacak olan etkinlik, Sony’nin sosyal medya kanalları üzerinden canlı yayınlanacak. Bu yayını izlemek için kullanıcıların üç farklı seçeneği bulunuyor:

1. YouTube üzerinden yayın: Burada yer alan bağlantı üzerinden etkinliğin YouTube yayınına erişebilirsiniz.
2. Twitch üzerinden yayın: Sony’nin Twitch hesabından yapılacak olan yayına burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
3. TikTok üzerinden yayın: TikTok kullanıcıları, Sony’nin yayınına burada yer alan bağlantıdan erişebilirler.

Etkinlikte tanıtılması beklenen oyunlar arasında Insomniac’ın geliştirdiği Wolverine, Firewalk’ın çok oyunculu savaş oyunu Concord ve Remedy imzalı Alan Wake gibi yapımlar bulunuyor.

İlgili:  Sony PSP Nedir? Özellikleri ve İncelemesi
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir