İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor

Türkiye’nin En Hızlı Wordpress Hosting Hizmeti Sunan Firmaları

Türkiye’nin En Hızlı Wordpress Hosting Hizmeti Sunan Firmaları
+ - 0

Türk hosting satışı yapan firmalardan biri olan Turhost 2004 yılında İzmit’te hizmet vermeye başlamıştır. Türk hosting firması olan Turhost, kurumsal kimlik kazanmış firmalara ya da şahıslara web hosting hizmeti sunmaktadır.

En İyi Türk Hosting Firması Cenuta

7/24 teknik destek hizmeti veren Cenuta firması web hosting hizmeti verme sektöründe en başarılı konuma gelmesinin temel nedeni kullanıcıyı düşünen uygun, ekonomik fiyatlı web hosting paketleri sunmasından kaynaklanmaktadır. En yenilikçi web hosting hizmeti vermesinin yanı sıra domain, WordPress, Windows, sunucu, alan adı, e-ticaret, sınırsız hosting hizmeti, reseller, kurumsal ve ekonomik hosting gibi birçok hizmet bölümünü de bünyesinde barındırmaktadır.

Hızlı web hosting paketlerini yıllık veyahut da aylık olarak kullanım ücretine tabii tutan Cenuta, hizmetten faydalanmak isteyen kişiler için demo hizmetine imkan tanımaktadır. Bu şekilde sunduğu hizmet kalitesinin güvenilirliği müşteri kitlesi tarafından test edilmiş olacaktır. Cenuta firmasının sunduğu her hizmet paketinde hızlı içerik yüklemeye olanak sağlayan litespeed cache bulunmaktadır.

Fiyat olarak rakiplerinden oldukça ucuz hizmet ücretlerine sahip olan Cenuta Wordpress site barındırmak isteyenlerin tercih edebilecekleri bir firmadır. Diğer firmalarda ücretli olarak sunulmakta olan günlük yedekleme olanağı Cenuta’da ücretsiz biçimde sunulmaktadır. Wordpress Hosting bağlantısında yer alan sayfasından firmanın uygun ve ucuz fiyatlı kaliteli Wordpress hizmetlerine bakabilir ve size uygun olanlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle XL paket oldukça iyi özelliklere sahip olmakla beraber çok uygun fiyatla sunulmaktadır.

en-hizli-hosting-1024x683 Türkiye'nin En Hızlı Wordpress Hosting Hizmeti Sunan Firmaları

Turhost firmasının sunduğu hosting hizmeti paketleri şu şekildedir:

Web, cpanel, Linux, kurumsal, Wordpress, Windows, reseller gibi birçok hosting hizmetini Turhost sunmaktadır. Turhost firması hizmete tabii tuttuğu paketlerin fiyatlandırma biçimini dolar bazında belirlemektedir. Bunun yanı sıra firma aracılığı ile verilen hizmet paketlerini yıllık ya da aylık şeklinde de hizmetten yararlanılabilmesi mümkün olmaktadır.

İlgili:  Ücretsiz Instagram Gönderi Hazırlama Uygulamaları

Turhost firması ekonomik maliyeti düşük web hosting hizmeti almak isteyenlere ekonomik web hosting hizmet paketleri ile de hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda bir senelik web hosting hizmeti alımlarında yüzde otuz oranında indirim uygulanmaktadır.

Turhost firması aracılığı ile sunulan paketlerde 500 gb, 10 gb, ve 50 gb oranlarında trafik hızını arttırma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra hosting paketlerini kullanan kişiler WordPress ya da Joomla uyumlu bir şekilde kullanım hizmeti de vermektedir. Sunulan hizmet ile sitelerin içeriği haftalık olarak yedekleme yapılmakta olup web site içeriklerinin silinmesi veyahut da kaybolması söz konusu olmamaktadır.

Türkiye Lokasyon ve Avrupa Lokasyon Hizmeti Veren Güzelhosting

Güzelhosting firması web hosting sektöründe 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşterilerine web hosting hizmeti veren firma ekonomik hosting paket satışı yaparak maliyeti düşük hizmet imkanı sunmaktadır.

Güzelhosting firmasının verdiği hizmetler şu şekildedir:

Premium hosting, Avrupa lokasyon ve Türkiye lokasyon olarak üç farklı hizmet bölümü yer almaktadır. Müşteri kitlesi için ekonomik uygunluk baz alınarak Güzelhosting firması ekonomik web hosting paket seçeneklerini kitlesine sunmaktadır. WordPress, radyo hosting, Linux, Windows ve kurumsal isimli paketler, türkçe lokasyon paketleri grubunda yer almaktadır.

Güzelhosting firmasının vermiş olduğu hizmetler arasından biri de radyo hosting paketidir. Bu paket sayesinde kullanıcıların radyo yayını yapmasına imkan tanımaktadır. Firma 3 ya da 6 aylık ve yıllık olarak hosting hizmet paketi kullanım hakkı tanımaktadır.

Yorum Yap