1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


SonyTürk, Sony Corporation’a adanmış bir web platformudur. Misyonumuz, Sony ürünleri, teknolojileri ve yenilikleri hakkında güncel haberler, incelemeler ve teknik yardım sunarak kullanıcılarımıza değerli bilgiler sunmaktır.

SonyTürk, Sony’nin yüksek kaliteli ürünlerini ve teknolojilerini daha yakından tanımanıza yardımcı olmak amacıyla 2020 yılında kuruldu. Web sitemiz, en son Sony ürünleri hakkında ayrıntılı incelemeler, rehberler, sorun giderme ipuçları ve endüstri haberleri sunmaktadır.

Ekip olarak, Sony ürünlerine ve teknolojilerine olan tutkumuzu paylaşıyor ve bu tutkuyu diğer Sony hayranlarıyla paylaşmak istiyoruz. SonyTürk’ü oluşturan editörler ve yazarlar, Sony ürünlerinin kullanıcılarına daha fazla anlam ve fayda sağlamak için sürekli olarak güncel kalmakta ve en iyi içeriği sunmaya çalışmaktadır.

Amacımız, Sony ürünlerine ve teknolojilerine ilgi duyan herkese rehberlik etmek ve onlara en iyi deneyimi sunmaktır. Her zaman kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına duyarlıyız ve onlara her türlü soru veya sorunları için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

SonyTürk’ü ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizi takip ederek Sony dünyasını daha yakından keşfedin ve bize her türlü geri bildiriminizle katkıda bulunun.

Teşekkür ederiz,

SonyTürk Ekibi