1. Anasayfa
  2. Haberler

Sony WF-1000XM4 Özellikleri Sızdırıldı

Sony WF-1000XM4 Özellikleri Sızdırıldı
0

Sony WF-1000XM4 İşte Özellikleri

Sony WF-1000XM4 hakkında gün geçtikçe yenilikler ve özellikler ortaya çıkıyor.Teknolojinin gelişmesi ile birlikte klasik kablolu kulaklıklar yerini kablosuz yani bluetooth kulaklıklara bırakıyor. Yeni sayılabilecek bluetooth kulaklık teknolojisi pek çok firma tarafından kullanılarak pek çok farklı kulaklık üretiliyor bu kulaklıların hepsi farklı özelliklere sahip diyebiliriz.

Fiyat ve Genel Detaylar

Sony de kablosuz kulaklık geliştiren şirketlerden birisidir. En yeni modeli olan Sony WF-1000XM4 Avrupa’da satışa sunuldu. Ülkemize ne zaman geleceği ise soru işareti. Sony WF-1000XM4’ün Avrupa’da 280 euro civarında satışa sunulacağı duyuruldu. Ürünün tasarımı ise M3 e göre daha modern ve daha konforlu. Sony WF-1000XM4 IPX4 sertifikasını almayı başarmış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu sertifikanın anlamı bu kulaklığın sudan etkilenmemesi anlamına gelir. Bu özellik ürünü satın alacaklar için büyük bir avantaj sağlıyor. Sony WF-1000XM4 renk olarak ise beyaz ve siyah renkte satışa sunulacak. Bu kulaklıklar kablosuz olarak şarj ediliyor. Ürün kendi kutusunda hızlı şarj oluyor, bu kutu ise gayet küçük ve kibar.

Sony-WF-1000XM4 Sony WF-1000XM4 Özellikleri Sızdırıldı

Çalışma ve Şarj Süresi

Ürünün şarj süresi bir önceki model olan M3 e göre daha hızlı. Bu kablosuz kulaklığın yapısı ise kulak içi olarak karşımıza çıkıyor. Sony WF-1000XM4 de Sony’nin V1 işlemcisi ile üretilmiştir. Bu kablosuz kulaklık kaliteli ve yüksek ses imkanı sunuyor. Bunun yanında ürün LDAC desteğini de sağlıyor. Sony WF-1000XM4 hem kulaklığı hem de şarj haznesi ile 24 saat şarj sağlıyor. Ürünün sadece kulaklığı ise 8 saatlik bir çalışma süresine sahip.

WF-1000XM4 de ANC yi yani gürültü engelleme özelliğini kapatarak 8 saatlik çalışma süresini 12 saate çıkarabilirsiniz. Ürün haznesi ile birlikte ANC kapalı şekilde kullanılır ise 24 saatlik şarj süresi 36 saate yükselecektir. Bu ürün sayesinde uzun yolculuklarda müziksiz kalmayacaksınız. WF-1000XM4 kullanıcılara kaliteli bir ANC sistemi sunuyor, ürün bu açıdan oldukça dikkat çekmeye başladı. Sony markasının bir önceki kablosuz kulaklığı da bu konuda oldukça taktir toplamıştı, bu modelde ise bu başarı daha da artırıldı.

İlgili:  2022'nin En İyi Fotoğraf Yazıcıları

Ürünün ülkemize ne zaman geleceği merak konusu fakat net bir tarih belirtilmedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir