İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sony Marka Ürünler
  3. Sony Reon Pocket 2 Giyilebilir Klima

Sony Reon Pocket 2 Giyilebilir Klima

Sony Reon Pocket 2

Sony, Teknoloji Harikası Yeni Ürününü Tanıttı: Reon Pocket 2

Japon teknoloji devi olarak adından söz ettiren Sony, bu kez de klimasız ortamlarda serin kalmak isteyenleri düşündü. Şirket, daha geçtiğimiz yıla kadar sadece hayallerle sınırlı kalan ikinci nesil giyilebilir klimayı satışa sundu. Yeni geliştirdiği ürünü Reon Pocket 2 ile büyük iddiasını ortaya koydu.

Geçtiğimiz yıl Sony, Reon Pocket adında teknoloji meraklılarının ilgisini çeken bir ürün piyasaya sürmüştü. Devamlı olarak dışarıda bulunan ya da bulunduğu kapalı ortamda klima olmayan kişiler için giyilebilir tasarlamıştı. Şimdi de Reon Pocket 2 ile karşımıza çıktı. Yeni Reon Pocket 2, aslına bakılırsa geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen model ile büyük ölçüde aynı gibi. Fakat yine de bu modelin üstüne geliştirdiği bazı özellikleri de göz ardı edilemez. İşte Reon Pocket 2’nin özellikleri…

Daha Üstün Soğutma Performansı İçin İkinci Nesil Reon Pocket Özellikleri

İkinci nesil Reon Pocket, geçen yıl duyurulan versiyonun boyutları ile aynı büyüklüktedir. Ancak iki katına çıkarılmış bir ısı dağıtıcı metal plakaya sahiptir. Bu da iki kat daha fazla soğutma anlamına gelmektedir. Cihaz, 3350 mAh dahili batarya kapasitesine sahip olduğu için de ekonomik modda 20 saate kadar çalışabilmekte. En dinamik modda ise 3 saate kadar kullanım sunmaktadır. Sony, geliştirdiği bu üründe hem soğutma hem de ısıtma imkanı da sağlamaktadır.

Cihazın ergonomik olarak yeniden tasarlandığını belirten Sony, tere karşı dayanıklı olduğunun da altını çizmektedir. Bunun yanı sıra ilk versiyonu yalnızca tişört ile giyilmek için tasarlanan cihazın geliştirilmesi üzerine artık diğer kıyafetlerle de birlikte giyilebilecek olması dikkat çekecek gibi görünüyor.

Sony-Reon-Pocket-2-1 Sony Reon Pocket 2 Giyilebilir Klima
Sony Reon Pocket 2

Giyilebilir Klima Sony Reon Pocket 2 Satışta!

Şimdilik sadece Japonya’da satışa çıkarılan Reon Pocket 2’nin ileride Türkiye gibi diğer pazarlara da gelmesi bekleniyor. Ancak bunun henüz kesinleşmediğini de söylemekte fayda var.

İlgili:  Whatsapp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmeyenler İçin Son Karar Ne?

Ürünün Japonya’daki fiyatı yaklaşık olarak 138 dolar seviyesinde yer alıyor. Birinci nesil ürün 120 dolarlık fiyat etiketine sahipti. Bu durumda Sony’nin ürünün fiyatını bir miktar arttırmış olduğunu söylemek mümkün.

Yorum Yap

Yorum Yap