1. Anasayfa
  2. Haberler

Yeni Sony Xperia Cep Telefonu 26 Ekim’de Tanıtılacak

Yeni Sony Xperia Cep Telefonu 26 Ekim’de Tanıtılacak
0

Sony, yeni ve daha gelişmiş akıllı telefon Xperia serisi tanıtımları için hazırlıklara başladı. Serideki önceki cihazlar gibi yeni Xperia modelinin de kamera ve fotoğraf alanında çok daha iyi olması bekleniyor.

Yeni Sony Xperia akıllı telefonun duyurusu 26 Ekim 2021‘de yapılacak. Yayın, Moskova saatiyle 06:00’da resmi Sony Xperia kanalında gösterilecek.

Aynı zamanda, yeni akıllı telefonun reklam kampanyasına sadece Sony’nin dış temsilcilikleri değil, aynı zamanda Rus olan da katılıyor. Bununla birlikte, çok sayıda katılımcının aktif katılımına rağmen, akıllı telefonla ilgili ayrıntılar henüz bildirilmedi.

Sony-Xperia-X1-III Yeni Sony Xperia Cep Telefonu 26 Ekim'de Tanıtılacak
Sony Xperia 1 III

Sony Xperia yeni akıllı telefonun bir ara versiyon (muhtemelen uygun bütçeli) olarak sunulma ihtimali de bulunuyor. Ancak Sony tarafından üretilen daha üst seviye akıllı telefonlardan temel farklılıkları henüz belirlenmedi.

Tüm bunlarla birlikte, DxOMark portalı geleneksel olarak Sony’nin akıllı telefonlarına düşük puanlar veriyor. Örneğin, Sony Xperia 1 II (önceki neslin amiral gemisi – Şubat 2020’de duyurulmuştu), amiral gemisi Huawei Mate 20 Pro’dan (2018’den) daha düşük puan almıştır. Aynı zamanda, mevcut amiral gemisi Sony Xperia 1 III, DxOMark portalı tarafından hiç test edilmedi.

İlgili:  Sony Reon Pocket 2 Giyilebilir Klima
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir