1. Anasayfa
  2. Haberler

Sony DualSense İçin İki Yeni Renk Geldi

Sony DualSense İçin İki Yeni Renk Geldi
Sony DualSense Yeni Renkler
0

Sony, Playstation 5’in kumandası olan DualSense ürününe iki adet yeni renk seçeneği ekledi. Bu yeni tasarımlar Haziran 2021 ayında satışa sunulacak. Yeni eklenen Dualsense renkleri ise “kozmik kırmızı” ve “geceyarısı siyahı” olarak geçiyor.

Playstation5 Kasım 2020 ayında satışa çıkmıştı. Büyük stok sorunları yaşamakta olan Sony Playstation5 ile ilgili oyun konsolu tarafında yeni haberler geldi. Sony resmi sitesinde yapılan habere göre kullanıcılar önümüzdeki ay içinde Dualsense için yeni renkleri satın alabilecekler. Bu ürünün en büyük özelliklerinden biri olan dokunsan geri bildirim ile mühendisler benzersiz bir deneyimi sunacağını söylemişti. Bunun yanında bu oyun konsolu günümüze kadar tek renge sahipti. Beyaz renkli Sony DualSense için ise iki yeni renk daha duyuruldu. Bahsettiğimiz gibi bu renkler kozmik kırmızı ve geceyarısı siyahı olarak adlandırılmış durumda.

İşte Yeni Renk Seçenekleri İle Sony DualSense

DualSense-Kozmik-Kirmizi-1-1024x704 Sony DualSense İçin İki Yeni Renk Geldi
DualSense Yeni Kozmik Kırmızı Renk

Yeni gelen bu renk Sony’nin söylemine göre evrenin benzersiz canlı kırmızı tonundan esinlenilmiş. Ayrıca ürünün gövdesine baktığımızda tek renk yerine çift renk kullanılmış. Oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı düşünen mühendisler kırmızı ve siyah rengi bir arada tasarlamışlar.

DualSense-Geceyarisi-Siyahi-1024x576 Sony DualSense İçin İki Yeni Renk Geldi
DualSense Geceyarısı Siyah Rengi

Bu tasarımda ise geceyarısı siyahının yanında bir üstteki kozmik kırmızıda kullanılan siyah tasarım da yer alıyor. Yani tek renk siyah yerine yine iki farklı siyah renk kullanılmış oluyor. Uzayı anımsatan tasarımı ile Sony, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmak istiyor.

DualSense yeni renk seçeneklerinin tam olarak ne zaman sunulacağı net olarak açıklanmadı. Yeni konsolların piyasaya sunulması ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Yeni Sony DualSense konsolların fiyatı hakkında da bir bilgi paylaşılmadı.

Sony-DualSense-Yeni-Geceyarisi-Siyahi-1024x581 Sony DualSense İçin İki Yeni Renk Geldi
DualSense Geceyarısı Siyah Rengi
İlgili:  Yeni Sony Xperia Cep Telefonu 26 Ekim'de Tanıtılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir